ThumbThumb

UZUN SÜRE TAZELİĞİ KORUYUN Sebzelerinizi Poppy uzun süre tazeliğini koruyarak saklayın.

Koruma, saklama ve ambalaj, ticari hayatta müşterinin ilk karşılaştığı ürünlerin yüzüdür bizim işimiz. Biz hem iş hayatınızda hem de sağlığınızda size destek olmak istiyoruz.

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj

Çağlayan Dekorasyon Ve Plastik Ambalaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti. plastik ve ambalaj sektöründeki çalışma alanı olan evsel ve endüstriyel plastik materyallerinin imalatı, pazarlama ve satış faaliyetlerine 1989 yılında poşet üretimiyle başlamış olup, 2000’li yıllarda hedefleri ve vizyonları doğrultusunda imalat sürecine geçmiştir.

Streç ve alüminyum folyoların sarımı ve paketlenmesinin yanı sıra günümüz ihtiyaçlarından olan tek kullanımlık plastik çatal, kaşık, bıçak ve gıda kaplarının üretimi ile beraber üretim bandındaki çeşitliliğine her geçen gün yeni ürünler ilave etmiştir. Sarım ve paketlemede kullanılan son teknoloji makineler eşliğinde arzu edilen ebatlarda mamuller geliştirilebilmektedir.

Kutulama ve paketlemede insan gücünün yanı sıra işlem yapan makineler, günümüzün en önemli şeyi olan zaman kaybını önlemek amacı ile son derece hızlı üretim kolaylığı sağlayabilmektedir. Gelişimin hiç durmadığı firmamızda, ülkemiz bünyesinde destek unsurlarından olan kalkınma ajansları ve yine ekonomi bakanlığımız tarafından sanayi iş kollarına sunulan teşvik ve desteklerden firma potansiyelimiz dikkate alınarak büyüme ve ilerleme amacımızda bizlere yardımcı olacak unsurlar kullanılmaktadır.

Web sitemizde kullanılan Logolar ve Ürünler Markalara ait olup firmamızla hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.