Kurumsal - Dörtyol Ambalaj ve Plastik Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Biz Kimiz

DÖRTYOL PLASTİK VE AMBALAJ

Her sektörde arzın talepten fazla olduğu günümüzde, ambalaj sektöründeki profesyonel meslek tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle Dörtyol Plastik ve Ambalaj Ürünleri faaliyete geçirdik. Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda merkez satış yerimiz Akşehirde ve çevresindeki başta Konya olmak üzere birçok ilde ve ilçede sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Firmamız plastik, temizlik ürünleri ve ambalaj sektörünün lider üretici firmalarının bayilik sistemlerini de bünyesine katarak, kalite, maliyet ve hız avantajını da sağlayarak siz değerli müşterilerimize Dörtyol Plastik ve Ambalaj, Akşehir Ambalaj Satışıdaha iyi hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok, dostluk ilişkisine dayanır. Müşteri memnuniyeti müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri odaklı anlayış neticesinde firmamiz müşteri portföyünü artırarak Akşehir ve çevresinde faaliyetlerini her geçen gün genişletmiştir ve daha ileriye taşımaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, esnek yönetimi ve müşterileri ile kurduğu yakın ilişki sonucunda plastik ürünlerde ve ambalaj çeşitlerinde tercih edilen bir firma olmuştur. Sizleri de yakından tanımak, plastik ürün ve ambalaj gereksinimleriniz konusunda farklı çözümler üretmek, pratik ve doğru ürünlerle satışlarınızı arttırmak bizleri mutlu edecektir. Ürün için en doğru ambalajı, zamanında teslimi, kalitede sürekliliği sunmak en önemli amacımızdır.

İş ahlakına riayet, müşteriye kulak vermek, değişime açık olmak toplum çıkarlarını gözetmek şeffaflık, uzlaşma, paylaşma, sorumluluk bilincimiz de sektördeki itibarımızın teminatı olmaktadır. Bize duyulan güven işimize daha fazla itina göstermemizle sonuçlanmaktadır. Ürünümüzü, hizmetimizi, iş yapma modelimizi, satış sürecimizi ve satış sonrası hizmetimizi müşteri odaklı yönünde koordine etmekteyiz. Faaliyetlerimiz “müşteriye rağmen” değil, müşteriyle birlikte “müşteri için” yürütülen bir süreçtir.

Dörtyol Plastik ve Ambalaj, Akşehir Ambalaj SatışıBir çok gıda, plastik ambalaj ve fast food grubuna yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermekteyiz. 2005 yılında ambalaj adına hayatınızı kolaylaştıran POPPY ve POINT markaları başta olmak üzere birçok kaliteli markayı bünyemizde pazarlamaya başladık. Satiş politikamiz “kazan, kazanayım” prensibine dayanır. Bu sebeple müşteri menfaatleri için kendi kısa vadeli kazançlarımızda fedakarlık yaparak, uzun vadeli ve istikrarlı bir çalışma ilişkisi içinde bulunmaktayız. Yenilikçi, değişime açık, problem çözücü, rekabetçi, müşteri odaklı, insana değer veren yönetim politikamiz ile siz değerli müşterilerimize daha verimli hizmet sunmak, kazanırken kazandırmak asıl gayemizdir. Bu yolda sizlerle birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz.

Toptan ve perakende satışlarda çevredeki şehirlere yön veren firmamızı tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

  • Kurumsal Çözüm Ortağınız
  • Karşılıklı Güven
  • Yenilikçi

Halil İbrahim UYAR

Yönetim
ThumbThumb

İLKELERİMİZ

İş Stratejisi

Kendimize özgü metodolojiler ile müşterilerimize farklı hizmetler sunarız.

Sermayemiz

% 100 Yerli ve Öz Sermaye ile kurulan firmamız Bölgede Lider konumdadır

Fark Yaratırız

Müşterilerimize kurumsal çözümler sunarız ve onlara özgü teknikler üretiriz  

Pazar Araştırmamız

Girişimcilik ruhuna sahibiz. Yenilenen tüm şartları sürekli takip eder ve sürekli yenileniriz